W jaki sposób można poderwać kobietę?

Uwodzenie kobiet nie jest łatwą sprawą. Wielu mężczyzn ma z tym nierzadko problem – nie wiedzą jak się zachowywać, jak poprowadzić rozmowę i jak przekonać ją do siebie podczas pierwszego spotkania. Relacje pomiędzy dwojgiem ludzi są bardzo dynamiczne – szczególnie podczas początków spotkań i wzajemnego poznawania się. Istnieje wiele wskazówek na temat tego jak powinien zachowywać się idealny mężczyzna w oczach kobiety – z pewnością są to świetne podpowiedzi dla wszystkich tych facetów, którzy wciąż szukają pomysł na udany podryw oraz uwodzenie kobiet.

Choć powszechnie stosowany slogan mówi, że wygląd nie jest najważniejszy – niestety podczas spotkań z płci przeciwną nasza prezentacja odgrywa ważną rolę. Można nawet stwierdzić, że to właśnie od wyglądu zaczyna się zainteresowanie daną osobą – mężczyzna patrzy na kobietę i wie, że to właśnie ona mu się podoba, ze względu na piękny uśmiech, fajną figurę czy lśniące włosy. Znaczną rolę w tym schemacie odgrywa fakt, że mężczyźni są wzrokowcami i to właśnie wzrok i spostrzeganie na samym początku odgrywa największą rolę w poszukiwaniu potencjalnej partnerki. U kobiet wzrok jako zmysł jest nieco mniej angażowany – choć kobieta również zwraca uwagę na wygląd mężczyzny, bierze pod uwagę także szereg innych aspektów, takich jak zapach czy sposób poruszania się i mówienia. Wszystko to sprawia, że mężczyzna, który chce mieć szansę na udany podryw powinien być przede wszystkim zadbany.

Czym odznacza się skuteczny podryw? Na stronie Uwodzenie.org możesz się tego dowiedzieć

Czyste, schludne i wyprasowane ciuchy to absolutne minimum w kwestii ubioru – nawet najbardziej drogie marki nie zrobią na kobiecie żadnego wrażenia, jeśli od faceta będzie czuć przepocone i brudne ciuchy. Taka sama zasada tyczy się całego ciała oraz włosów. Warto także używać delikatnych perfum – powinny być one na tyle mocne, aby zwracały uwagę kobiety, ale z drugiej strony nie powinny być one przytłaczające i raczej dopasowane do danych potrzeb, na przykład na codzienne czy wieczorowe wyjścia.

Skuteczne uwodzenie to przede wszystkim doskonała mowa – zarówno jeśli chodzi o ton, sposób mówienia oraz przekazywane treści, ale także zachowania niewerbalne (tak zwana mowa gestów). To właśnie te elementy sprawiają, że ktoś interesuje się daną osobą przez dłuższy czas. Mężczyzna powinien więc zadbać o to, by posiadać wiedzę na tematy, które umożliwiają mu rozmowę na wiele spraw. W tej kwestii przydają się także żarty i dowcipy – oczywiście w granicach dobrego smaku. Pozwalają one rozluźnić atmosferę i poczuć się bardziej swobodnie. Dodatkowo kobiety dużą wagę przywiązują do poczucia humoru u mężczyzn, czym można uzyskać dodatkowy punkt w oczach wybranki.

Na udany podryw składa się wiele czynników i aspektów sytuacji. Wieloma zachowaniami można sobie z pewnością pomóc, tak aby zaprezentować się w oczach kobiety lepiej. Mężczyzna powinien jednak wiedzieć, kiedy musi odpuścić i przestać za wszelką cenę uwodzić kobietę Jeśli któraś z Pań jest niezainteresowana i daje temu ewidentne znaki (bądź na przykład uprzejmie przekazuje, że ma już partnera), mężczyzna, który nie przyjmuje tego do wiadomości uchodzi za zwykłego desperata. Podryw i uwodzenie to prawdziwa sztuka – odpowiednie ćwiczenia prowadzą do mistrzostwa i z pewnością nie warto się poddawać w szukaniu tej jedynej kobiety.

Post Comment